Народний клуб ВЕРЕС

Віталій ПОНОМАРЬОВ: «Від нас багато очікують. Тому, сьогодні важливо було перемогти»

Головний тренер черкаського ЛНЗ Віталій Пономарьов прокоментував переможну для його команди гру у Рівному.

- Сьогоднішня перемога точно не була легкою. Верес вдома завжди досить якісно грає і тут усім командам дуже непросто. Для нас усі ігри - складні. Жодного матчу чемпіонату ми не виграли на класі. Ми здобуваємо результат працею на тренуваннях. Тому, жодна гра нам не дається легко.

Ми прийшли в команду, яка минулий чемпіонат завершила дванадцятою. Завдання було - створити боєздатний колектив, який може конкурувати в кожному матчі з будь-яким суперником. Напевно, не зовсім правильно після дванадцятого місця було б ставити задачу боротися за медалі. Потрібно спершу створити команду. Тому, нічого не міняється. Завдання - вигравати в кожному матчі і грати максимально якісно.

Після поразки в Кубку - сьогодні дуже важливо було перемогти. Від нас зараз багато очікують, бо першу частину сезону команда завершила лідером чемпіонату. Для всіх футболістів - це новий досвід. Нова відповідальність. Тому, ця перемога була важливою у плані психології.

Чи фартовий для нас стадіон Авангард? Я не вірю у фарт у футболі. Сьогодні тобі щастить, а завтра - ні. Треба виходити і грати з будь-яким суперником на будь-якому стадіоні, максимально налаштовуючись на гру.

Новини