Народний клуб ВЕРЕС

Юрій СІРЕНКО про ситуацію з травмованими

Клубний лікар Юрій СІРЕНКО прокоментував стан здоров`я команди та травмованих футболістів зокрема.

Вчора команда прибула у Винники (Львівська область), де розпочала цілеспрямовану підготовку до матчу проти Оболоні, який відбудеться вже наступної п'ятниці, 12 березня, у Києві.

"Функціональний стан команди перед грою проти Оболоні хороший. Всі займаються із бажанням та натхненням. Єдиний нюанс, що зараз у Винниках ми працюємо на штучному полі, тому організм спортсменів потребує певний час для перебудови та адаптації після роботи на натуральній траві", - розповідає лікар.

"Віталій Тимофієнко завтра їде на заключну ін'єкцію фактору росту, і десь приблизно за тиждень розпочинаємо процес відновлення та реабілітації. Важко спрогнозувати, на який час він затягнеться, але ми очікуємо не менше трьох тижнів до планованого початку роботи у загальній групі".

"Натомість у Сергія Петька процес реабілітації після пошкодження ахіла вже на заключному етапі, тому у найближчий час він має почати роботу. Необхідно почекати ще буквально кілька днів".

"Щодо Микити Полюляха, то даний випадок важко назвати травмою, це скоріше ушкодження, адже під час гри проти Зорі він глибоко розсік коліно і йому наклали шви. Орієнтовно у середу шви мають зняти, після чого будемо далі спостерігати за процесом загоєння. Наразі Микита не може виконувати навантаження та тренуватись".

Новини