Народний клуб ВЕРЕС

Юрій ВІРТ: "Готуватимемося до гри проти Ворскли у Львові"

Головний тренер рівненського Вереса Юрій Вірт розповів інформаційній службі клубу про деталі підготовки команди до першого у новому році офіційного матчу VBet ліги - проти полтавської Ворскли.

- Сьогодні ми повертаємося до України. Завтра уся команда отримає один вихідний. А у понеділок ми розпочинаємо тижневий цикл цілеспрямованої підготовки до гри у Полтаві. Готуватимемося до цієї гри у Львові. Упродовж п'яти днів тренуватимемося там на полі зі штучним покриттям. У п'ятницю потягом зі Львова вирушимо до Полтави. 

Прекрасно розуміємо, що в цю пору року у Рівному нам ніде тренуватися. Тому я прийняв таке рішення - готуватися там, де є відповідні умови. Наразі це Львів. Цей тижневий цикл проведемо саме там.

Якщо погода покращиться, будуть готові до тренувань поля - зможемо тренуватися у Рівному. Якщо ні - зараз розглядаємо ймовірність підготовки до виїзного поєдинку проти Миная в Ужгороді. Те саме стосується і найближчого домашнього матчу - проти чернігівської Десни. - резюмував Юрій Вірт.

Нагадаємо, що перший офіційний матч у новому році червоно-чорні проведуть 27-го лютого у Полтаві проти Ворскли. Початок - о 14:00. А перший домашній поєдинок після відновлення чемпіонату рівняни зіграють проти Десни. Базова дата гри - 12-го березня.

Також народний клуб Верес вже розпочав продаж абонементів на домашні матчі другої частини чемпіонату VBet ліги. Ціна символічна - всього 600грн! Придбати їх можна тут - kasa.in.ua 

УВАГА! Придбати абонементи можна також завдяки державній програмі єПідтримка!

Новини