Народний клуб ВЕРЕС

Юрій ВІРТ: "Ігровий час у товариських матчах отримають всі футболісти"

Міжнародну паузу у чемпіонаті України рівненський Верес заповнить товариськими матчами. У неділю, 10 жовтня, червоно-чорні в гостях зіграють зі Львовом. А у понеділок, 11 жовтня, основа народного клубу зіграє з командою U19. Ігровий час у цих поєдинках отримають усі футболісти команди, розповів інформаційній службі головний тренер Юрій Вірт.

- Після гри з Олександрією команда отримала три вихідних. Сьогодні ми розпочали підготовку до наступної календарної гри - проти Чорноморця. Далі працюватимемо вже без вихідних.

10-го та 11-го жовтня команда зіграє два товариських матчі. У неділю - проти Львова, а у понеділок - проти нашої команди U19. 

Ігровий час у товариських матчах отримають всі футболісти. Бо міжнародна пауза - довга. Потрібно, щоб всі гравці були у хорошому ігровому тонусі. Звісно, більше гратимуть ті, хто хто мав менше ігрової практики в офіційних зустрічах. 

Нічого нового награвати не збираємося. Звісно, моделюватимемо якісь моменти. Але для цього й проводимо спаринги, - резюмував Юрій Вірт. 

Нагадаємо, найближчий календарний матч чемпіонату VBet ліги Верес проведе 18 жовтня в Одесі проти Чорноморця. 

Новини