Народний клуб ВЕРЕС

Юрій ВІРТ: "Ми високо підняли планку і опускати її вже не можемо"

Головний тренер рівненського Вереса Юрій Вірт поділився емоціями та враження після виїзної перемоги команди над криворізьким Кривбасом.

- Вітаю з перемогою усіх наших вболівальників. З хорошим результатом і хорошою грою. Сьогодні ми повністю контролювали хід матчу. Сподобалося, як футболісти працювали з м'ячем. Створювали моменти, забили прекрасний гол. Могли забити ще - не вистачало завершальної передачі. Мусимо більше працювати над цим. Але загалом мені сподобалася гра команди. Ми заслужено перемогли.

Справді, треба визнати, що ми вдало стартували у сезоні. Ми здобули три перемоги у перших чотирьох матчах. Усі ці матчі ми провели на виїзді. І нашими суперниками були команди, які ставлять перед собою серйозні задачі. Кривбас, наскільки мені відомо, декларує задачу потрапляння до єврокубків. Дніпро-1, Ворскла, дуже непростий Чорноморець.

Так, ми важко працювали на зборах. За рахунок самовіддачі і дисципліни на футбольному полі здобули цей результат. Шукаємо свої шанси у контратаках і намагаємося дисципліновано грати перед власними воротами.

Вдячний футболістам, що виходять і здобувають результат у матчах проти серйозних суперників. 

Так, зараз ми на піднесенні. Чотири дні відпочинемо. А потім, повірте, з новими силами працюватимемо на повну на тренуваннях. Бо ми високо підняли планку і опускати її вже не можемо.

Новини