Народний клуб ВЕРЕС

Юрій ВІРТ: "Ми заслужили на цей успіх"

Головний тренер Вереса Юрій Вірт поділився емоціями від переможного матчу проти Авангарда та резюмував сезон, у якому червоно-чорні завоювали звання чемпіонів Першої ліги:

- Задоволений грою, задоволений діями футболістів. Якщо проаналізувати сезон - ми заслужили на цей успіх. Своєю грою і своїми результатами. Ми здобули найбільшу кількість перемог, забили найбільше голів, найменше пропустили. Тому дякую, в першу чергу, футболістам. Побачив, що протягом всього сезону були голодними до перемог. Найголовніша сьогоднішня перемога - перше місце у Перші лізі. 

Вітаю футболістів, вітаю вболівальників. Вони у кожній грі нас підтримували, вболівали. Сьогодні була неймовірна атмосфера на стадіоні. Вітаю нашого президента, який робить для нас усе можливе і неможливе.

Про УПЛ ми почнемо думати вже після заключної гри сезону. Коли повернемося із Горішніх Плавнів. Зараз відсвяткуємо. Практично всі наші футболісти залишаються. Практично всі підписали нові контракти. Дамо їм шанс. Так, УПЛ - це інший рівень. Ми не збираємося там бути статистами. Однозначно буде комплектація команди. Ведемо перемовини. 

- Кому присвячуєте цю перемогу?

- Мій тато був великим фанатом футболу. На жаль, його вже немає з нами. Присвятив би йому цю перемогу. А також своїй сім'ї, яка мене завжди пітримує. Вони теж вболівають за Верес.

Ми всі віримо, що в рівному буде стадіон, сподіваємося на керівників міста. Тим паче, зараз ми вже в УПЛ і стадіон потрібен місту. 

Новини