Народний клуб ВЕРЕС

Юрій ВІРТ: "Прикро програвати такий матч. Але це футбол"

Головний тренер рівненського Вереса Юрій Вірт поділився емоціями від драматичного матчу проти Олександрії та розповів про стан Станіслава Шарая.

- Найголовніше у футболі - це результат. Окрім результату - мене сьогодні все задовільнило. Прикро програвати такий матч. Але це футбол. Бували матчі, коли ми забивали на останніх хвилинах. А сьогодні - пропустили.

Бойова гра. Пропустили після стандарту. Але потім ми увімкнулися і дуже здорово виглядали. Дисципліновано грали у захисті, проводили швидкі контратаки. Мали моменти. Але не всі їх використали. Хоча й забили двічі. Все ж не вистачає нам тієї заключної передачі під удар.

Олександрія мала на один день менше на підготовку до гри. Тому ми виглядали свіжіше сьогодні. Ми добре вмикали швидкість. Але хотілося б краще реалізовувати моменти.

Дуже хотіли перемогти. Та й гра вдавалася. На жаль, припустилися двох прикрих помилок наприкінці. Після першої - відігралися. Після другої - банально не вистачило часу.

Вітаю Олександрію. А ми працюватимемо над завершенням атак.

Щодо Станіслава Шарая. Він втратив свідомість. Слава Богу, вчасно надали йому необхідну допомогу. І наші футболісти зорієнтувалися, і швидка діяла оперативно. Слава Богу, все добре. Больовий шок був. Добре, що все завершилося добре. Сподіваюся, він якнайшвидше повністю відновиться.

Новини