Народний клуб ВЕРЕС

Юрій ВІРТ: "Рух використав наші помилики, ми їхні - ні"

Наставник рівненського Вереса Юрій Вірт прокоментував невдалий результат у поєдинку з Рухом в рамках 3-го туру VBET ліги:

- Щойно мали коротку розмову з футболістами. Другий матч поспіль починається із рахунку - 0:2... Є дуже багато запитань до гри у захисті. Елементарні помилки призводять до легко пропущених голів. Ми самі собі ті голи забиваємо, а потім докладаємо неймовірних зусиль, щоби відігратися. Ми детально розбирали гру проти Динамо, в якій на початку пропустили два м'ячі, але до деяких футболістів не доходить, до них є питання. В цілому, ще маємо, над чим працювати. За будь-яку елементарну помилку в УПЛ карають.

Так, потім були моменти, забили красивий гол, йшли вперед великими силами, намагалися відігратися, але на превеликий жаль, ми сьогодні програли. Вітаю Рух із перемогою, а ми будемо працювати далі і набирати очки у інших матчах.

Основне питання - питання концентрації. Подача з флангу - що в Києві, що тут... Будемо думати, аналізувати, адже таких помилок припускатися неприпустимо. Треба задуматися серйозно і всім, - продовжує головний тренер червоно-чорних.

Ми налаштовувалися на Рух як на команду з хорошим підбором футболістів. Знали, що прийшов новий тренер, який дещо видозмінить гру команди. В принципі, очікували те, що побачили сьогодні зі сторони суперника. Те що програли - це, звичайно, прикро. Ми могли не програти, але почали грати лише з десятої хвилини.

Атмосфера в роздягальні прямо зараз не найкраща. Футболісти в тому числі мають самі розібратися, адже ми довірили їм грати в Прем'єр-лізі. Зараз вони бачать, який тут рівень, навіть на фоні Руху. Гравці мають перелаштуватися.

Сьогодні грали дві рівні команди. Рух використав наші помилики, ми їхні - ні. Сподіваємося, що більше таких помилок не буде, бо після них важко відходити - додав Юрій Вірт.

Новини