Народний клуб ВЕРЕС

Юрій ВІРТ: «Замість трофею Winter Cup я б хотів здобути три очки у першому весняному турі чемпіонату»

Головний тренер рівненського Вереса Юрій Вірт поділився емоціями після перемоги червоно-чорних над Левадією.

- Сьогодні частина футболістів зіграли свій перший матч на зборах, багато гравців грали на нових для себе позиціях. Така ситуація склалася, що ми грали позавчора, сьогодні і завтра знову граємо. Три гри за чотири дні. Тому ми експериментуємо зі складом. Даємо можливість всім пограти. І радує, що навіть не на своїх позиціях хлопці ставляться до роботи професійно.

Мені сподобалося, як відіграли Владислав Шарай і Геннадій Пасіч. Це була хороша гра.

Зараз в нас є проблема з фланговими захисниками. Денис Балан отримав ушкодження. Лишилися Роман Гагун і Микола Квасний. Тому, така ротація має право на життя.

Щодо виступу на турнірі загалом - результат для нас - не найголовніше. А якістю гри я задоволений. Грали проти серйозних суперників. А замість трофею Winter Cup я б дуже хотів здобути три очки у першому весняному турі чемпіонату. Найголовніше - чемпіонат. Можливо, наступного року поборемося за трофей у Туреччині.

Долю переможців «народного відбору» ми вирішуватимемо вже після повернення до Рівного. Проаналізуємо все і приймемо рішення. Ще є тиждень роботи.

Також розуміємо, що нам досі потрібне кадрове підсилення. Є проблемні позиції. Шукаємо. Якщо вдасться знайти справді серйозне підсилення - звісно підписуватимемо ще новачків.

Новини