Народний клуб ВЕРЕС

Засідання наглядової ради: ключові рішення

Сьогодні у Veres Place відбулося чергове засідання членів наглядової ради. Участь у засіданні взяли голова наглядової ради Іван Надєїн та члени наглядової ради Андрій Біланчук, Павло Єрмілов, Маріан Года, Юрій Фалко і Валентин Ляхов.

Ключові рішення, ухвалені на засіданні:

- Члени наглядової ради затвердили сценарій проведення позачергових загальних зборів акціонерів, що відбудуться 3-го грудня цього року. Нагадаємо, на збори запрошені усіх 370 акціонерів, які придбали акції клубу на біржі ПФТС.

Захід відбудеться 3-го грудня 2021 року у місті Рівному, в міському будинку культури (вул. Соборна, 3Д). Початок заплановано на 16.00.

- Наглядова рада погодила проведення акціонерного опитування для визначення кандидата в члени Наглядової ради від акціонерів клубу. Опитування проходитиме з 6-го по 11-те листопада цього року. 

- Ще одне опитування відбудеться безпосередньо у день позачергових загальних зборів акціонерів - 3-го грудня. У бюлетені цього акціонерного опитування буде два запитання:

1. Чи підтримуєте діяльність Президента Товариства Надєїна Івана Олексійовича?

2. Чи підтримуєте проведення в 2022 році конкурсу на нову емблему клубу?

- Також сьогодні члени наглядової ради народного клубу Верес підтримали рішення про звернення до Рівненської міської ради з листом про створення музею історії рівненського футболу.

- Та погодили на посаді директора з маркетингу клубу – Короля Тараса Ігоровича.

Новини