Народний клуб ВЕРЕС

Жіноча команда народного клубу припинила боротьбу за Кубок України

Пропустивши два голи упродовж двох хвилин наприкінці зустрічі, жіноча команда народного клубу Верес поступилася ковалівському Колосу у матчі чвертьфіналу розіграшу Кубку України.

Верес - Колос - 0:2 (0:0)

Кубок України 2021/2022, 1/4 фіналу

28 вересня 2022 року, Костопіль, стадіон Колос

Арбітриня: Софія Причина (Львівська обл.). Асистентки: Олександра Вдовіна (Львів), Ірина Чайка (Львівська обл.). Четвертий арбітр: Максим Фірсов (Рівне). Спостерігач арбітражу: Андрій Валенко (Львів).

Верес: Снігур - Котовець, Навроцька (Веремейчук, 46), Войт, Корнацька, Низова, Тріль, Розлуцька, Лавренюк (Скоцик, 79), Мущенська (Масловська, 45+1), Нездюр.

Головна тренерка: Олена Руда.

Колос: Дуднік - Давиденко, Вороніна, Краснобородько (Н.Ковальчук, 73), Куп‘як, Амбруш (Ю.Ковальчук, 56), Майбородіна (Січкаренко, 81), Кульмагамбетова, Панцулая, Іванишин, Сербук.

Старша тренерка: Людмила Покотило.

Голи: Панцулая (69), Сербук (70).

Цієї осені, після початку нового футбольного сезону в жіночій Вищій лізі з футболу, УАФ повернулася до розгляду долі минулого розіграшу Кубка України. Та вирішила дограти турнір до кінця осені поточного року.

Верес до 1/4 фіналу Кубку України 2021-2022 потрапив автоматично. Рівняни в 1/8 мали б зіграти з харківським Житлобудом-1. Але через злиття харківського клубу з полтавською Ворсклою - цей матч не відбувся.

Нагадаємо, у стартовому матчі чемпіонату Вищої ліги рівнянки поступилися Колосу - 0:5. Сьогодні команда Олени Рудої зробила висновки з тієї поразки. Рівнянки більше години на рівних протистояли ковалівцям.

А успіх Колосу принесли два швидких м'ячі, які упродовж двох хвилин провели Натія Панцулая і Ліліана Сербук.