Жіноча команда народного клубу зазнає восьмої поразки у чемпіонаті
15.10.2023, 13:59Червоно-чорні пропустили шість м'ячів у свої ворота у грі з Житлобудом-1 і зазнали восьмої у чемпіонаті поразки.
Верес - Житлобуд-1 - 0:6 (0:3)
чемпіонат України, Вища ліга, 9 тур
15 жовтня 2023 року, Млинів, стадіон Колос, 12:00
Арбітриня: Софія Причина (Львівська обл.). Асистентки: Олександра Вдовіна, Ірина Чайка (обоє - Львів). Четвертий арбітр: Максим Фірсов (Рівне). Спостерігач арбітражу: Ярослав Дмитрук (Рівне).
Верес: Луцюк - Котовець, Надєждіна, Розлуцька, Баліна (Мущенська, 67), Низова, Ляхович (Шелест, 46), Тріль, Веремейчук (Сухоряба, 83), Забитівська (Деркач, 78), Нездюр. Запасна: Городецька.
Головна тренерка: Олена Руда.
Житлобуд-1: Славич - Козуб, Апанащенко, Войтенко, Чувилка, Хаванська, Манзюк, Єрьоменко (Намазова, 80), Хімич (Кожухар, 46), Панцулая (Лавренюк, 63), Корнацька. Запасні: Гудзик, Позднікова.
Головний тренер: Володимир Пятенко.
Голи: Хімич (14, 28), Корнацька (26), Чувилка (70), Лавренюк (82), Кожухар (90).
Попередження: Розлуцька (3), Мущенська (70), Низова (84) - Хімич (30), Войтенко (45+2), Корнацька (87).
Гостям знадобилося чотирнадцять хвилин, щоб повести в рахунку. Віта Розлуцька програла позиційну боротьбу Тамілі Хімич на лінії штрафного майданчику. Та зуміла поставити корпус після передачі з правого флангу, прийняти м’яч і спокійно пробити у ближній кут - 0:1.
Ще чотирнадцять хвилин харків’янкам знадобилося, щоб довести рахунок до крупного.
Спершу Віта Розлуцька не зуміла перервати передачу суперниць з правого флангу. Яна Надєждіна та Маргарита Луцюк не підстрахували партнерку по команді. Натомість, ексгравчина Вереса Наталія Корнацька чітко пробила у ціль - 0:2.
Згодом Яна Надєждіна та Маргарита Луцюк знову не порозумілися, хто ж має грати на м‘ячі. У підсумку голкіперка Вереса в останню мить переадресувала передачу на Тетяну Котовець. Та теж не зуміла винести м‘яча подалі. Зрештою, гості, які певний час спостеріпгали за розвитком подій, виконали перехоплення і Таміла Хімич забила третій гол.
У другому таймі четвертий гол забила Карина Чувилка. Вона не стала зближуватися з воротами, а просто пробила метрів з тридцяти п‘яти - Маргарита Луцюк парирувати цей удар не зуміла.
П‘ятий гол у ворота господарів стаорили виключно ексфутболістки Вереса. Наталія Корнацька виконала прострільну передачу з правого краю, а Вікторія Лавренюк розстріляла вже порожні ворота. Крапку у матчі поставила Вероніка Кожухар, забивши в порожні ворота після невдалої гри на виході Маргарити Луцюк - 0:6.
Це восьма поразка рівнянок у чемпіонаті. І третя розгромна.