Народний клуб ВЕРЕС

Жирайр Маргарян гратиме за Урарту до завершення сезону

Захисник рівненського Вереса Жирайр Маргарян виступатиме за вірменський Урарту на правах оренди до завершення нового сезону. Офіційне підтвердження та пояснення підстав пролонгації орендної угоди представники Урарту надіслали на адресу народного клубу Верес.

- Вірменський клуб повідомив, що продовжує оренду Жирайра Маргаряна ще на рік, посилаючись на Додаток 7 Регламенту ФІФА зі статусу та трансферу футболістів.

Тож офіційно Маргарян щонайменше до 30-го червня 2023 року виступатиме за Урарту. Паралельно наш клуб вестиме перемовини, аби продати контракт футболіста, - розповів інформаційній службі радник президента народного клубу Верес Сергій КОВАЛЬ.

Нагадаємо, після початку російського вторгнення та російсько-української війни футболіст залишив розташування червоно-чорних. А згодом, скориставшись Додатком 7 Регламенту ФІФА зі статусу та трансферу футболістів (в якому йдеться про те, що усі трудові договори іноземних футболістів та тренерів із клубами УАФ будуть автоматично призупинені до кінця сезону в Україні (30 червня 2022 року) без необхідності будь-яких дій з боку сторін трудового договору), опинився в Урарту, за який і виступав до кінця червня цього року.

Новини