Народний клуб ВЕРЕС

Жирайр МАРГАРЯН: "Оціню якість наших зборів на 8-9 балів"

Захисник рівненського Вереса Жирайр Маргарян в інтерв'ю інформаційній службі народного клубу розповів про свою адаптацію в новій команді та підготовку до дебюту у чемпіонаті Української Прем'єр-ліги.

- Жирайре, чи повністю вже освоївся в новій команді?

- Адаптація проходить дуже добре. Вважаю, я вже повністю адаптувався до команди, стилю гри. Мене всі добре прийняли, намагаюся з усіма спілкуватися та дружити.

- Як проходить тренувальний процес?

- Тренування проходять добре. Враховуючи навантаження і кількість ігор, я оціню якість наших зборів на 8-9 балів з десяти. 

- Чи повністю розумієш, чого від тебе на полі вимагає тренерський штаб?

- Труднощі були. Але тепер і тактика, і схема гри для мене чітко зрозумілі. Ми не говорили з тренером конкретно про те, що від мене вимагається, але я зрозумів це через тренування та ігри.

- Як оцінюєш рівень суперників на зборах?

- Були і сильні, і слабкі команди. Але головне було не це. Наше завдання - покращити і ігровий, і фізичний стан. Я, мабуть, виділю Металіст, тому що в них було багато якісних гравців. Запам'ятав цю гру, тому що зробив гольовий пас.

- Чи міг би порівняти Верес з іншими клубами, в яких виступав?

- І тут, і там, де я грав раніше - хороші гравці. Але на даний момент я не можу порівнювати, тому що я ще не грав у чемпіонаті України.

Новини