Народний клуб ВЕРЕС

Футболісти Вереса привітали переможців "Кубка майбутніх чемпіонів" та зустрілися з учнями "Колегіуму"

Тренерський штаб команди а також футболісти народного клубу взяли участь у нагородженні переможців та призерів "Кубка майбутніх чемпіонів" - футбольного турніру серед учнів рівненських шкіл.

Вперше "Кубок майбутніх чемпіонів" відбувся у 2009-му. Торік змагання не проводили через карантин. А вчора відбулися фінальні матчі 12-го за ліком турніру. З рахунком - 2:1 команда ЗОШ №10 обіграла учнів гімназії "Гармонія".

Участь у нагородженні переможців та призерів турніру взяли головний тренер рівненського Вереса Юрій Вірт, його асистенти Олександр Зотов, Дмитро Бабенко і Микола Лапко. Спортивний директор клубу Орест Баль. А також футболісти Віталій Тимофієнко, Михайло Сергійчук, Дмитро Махнєв, Роберт Гегедош, Валерій Кучеров, Максим Бабійчук, Олександр Савошко, Віталій Дахновський, Вадим Ющишин, Микола Гайдучик, Ігор Гук та Артем Данилюк.
Окрім того, вчора футболісти команди Віталій Дахновський та Микола Гайдучик завітали у гості до вихованців рівненського "Колегіуму", де разом зі школярами взяли участь в уроці фізичного виховання. Вихованці "Колегіуму" подякували футболістам народного клубу, вручивши їм намальовані власними руками шедеври дитячого мистецтва.

Новини