Народний клуб ВЕРЕС

Іван НАДЄЇН: «Не бачу кризи у грі. Тому запас довіри до головного тренера залишається»

Президент народного клубу Верес Іван Надєїн поділився думками щодо результатів гри команди в останніх матчах, а також рівня довіри до головного тренера.

- Верес потрапив у чорну смугу відсутності результату... Як ви сприймаєте ситуацію?

- З теперішніх результатів я не роблю жодної трагедії. Так, це неприємно. Так, це не те, на що розраховував я, вболівальники, тренери та й самі гравці. Але поразки - це частина футболу і, на жаль, ми переживаємо їх зараз. Це, до речі, напевно вперше відколи я у Вересі ми потрапили в таку ситуацію. Можемо це назвати чорною смугою. Але це теж досвід, який ми маємо прожити і навчитися виходити з такої ситуації, а не загрузнути у ній.

- Чи змінився Ваш рівень довіри до Юрія Вірта?

- Юрій Вірт - це тренер, з яким ми пережили вихід до Першої ліги, потім здобули золоті медалі Першої ліги і путівку до Української Прем'єр-ліги. Перший сезон в УПЛ, я вважаю, теж був успішним. І якщо порахувати, то команда прожила певний цикл… Успішний трирічний цикл. І от після цього настав спад. Такі цикли проживали і Динамо Лобановського, Челсі Моуріньо, Мілан Анчелотті, Шахтар Луческу і Динамо Реброва… Масштаб звичайно не той, але зараз це переживає Верес з Віртом. Тому запас довіри до головного тренера залишається. Тим паче, я не бачу кризи у грі, я бачу кризу у результаті. Нам часто, особливо в матчах з Ворсклою і Дніпром-1, просто не фартило. Загалом, в цьому сезоні не було провальних матчів, за які соромно. Ми боролись з Динамо, не поступалися по грі Олександрії, з Зорею були близькими до того, щоб перемогти. І головне, немає кризи всередині колективу. Футболісти виходять і грають на повну всі 90 хвилин. Це тішить. Команда атакує, створює, єдине тільки - поки не реалізовує… Вірю, що хлопців, як то кажуть «прорве» і це станеться вже в найближчому матчі з Кривбасом.

- Те, що команда зараз близька до зони вильоту… Чи не змінює це завдань для Вереса на сезон?

- Я ще на початку сезону говорив, що наше завдання вигравати кожен матч. Воно не може змінитись. Від зони вильоту до п’ятої позиції зараз лише десять очок. Цей чемпіонат дуже цікавий і щільний. Тому головне, щоб футболісти Вереса повірили в себе так само, як я вірю в них.Новини